Zbieracz zamówień w Utrecht- BEZ JĘZYKA, BEZ WIEKÓWKI

Stawka

14.34
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Utrecht , Nieuwegein , Hilversum , Holandia

Opis stanowiska

Praca Order Pickera polega na zbieraniu zamówień, z wykorzystaniem ręcznego skanera oraz kolekcjonowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporządkowany sposób. Wszystkiego nauczysz się podczas fazy przygotowawczej.

Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Nasza oferta:

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym - od €14,34 brutto/h + dodatki.
  • Po 13 tygodniach wynagrodzenie wzrasta do €14,67 brutto/h + dodatki.
  • Dodatki za pracę zmianową.
  • Dodatek z pracę w niedzielę i święta.
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy.
  • Dodatek dla kierowcy.
  • Brak wiekówki.
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.
  • In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy, gdzie załatwisz swoje sprawy związane z planem pracy, zakwaterowaniem czy finansami.
  • Kantyna.
  • Ubezpieczenie holenderskie.
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
  • Opieka polskiego koordynatora.
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich.

Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu podczas trwania kontraktu.
  • Dostępności do pracy zmianowej jak i w weekendy.
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

O nas:

Carriere International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk Aplikuj teraz (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub Wyślij (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przystąpieniem do rekrutacji jest Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42B, 53-611 Wrocław. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: mojedane[at]carriere.com.

Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny bądź adres e-mailowy: mojedane[at]carriere.com.

Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności na stronie https://carriere.international