Wykończeniowiec/Monter KG z niemieckim i autem

Stawka

16.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Erwitte , Hamm , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Wykończeniowiec/Monter KG
Miejsce pracy: 59494 Soest i okolice
Stawka: Kwestia ustalenia- w zależności od umiejętności
Zadania:

  • Stawianie ścian działowych i konstrukcji nośnych,
  • Montaż sufitów podwieszanych,
  • Szpachlowanie, gruntowanie, malowanie ścian i sufitów,
  • Drobne prace murarskie i tynkarskie,
  • Prace pomocnicze w zakresie elektryki, ogrzewania i hydrauliki.

Wymagania

  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B i własne auto.
Mile widziane doświadczenie elektryczne lub hydrauliczne.

Nasza oferta

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z 28 dniami płatnego urlopu,
  • Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,
  • Zakwaterowanie,
  • Samochód służbowy w godzinach pracy oraz wysokiej jakości narzędzia.