WYJĄTKOWA OFERTA! Opiekunka do starszego Pana - 1700 euro netto/mc

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Francja

Opis stanowiska

Wspaniała oferta dla Opiekunki, która woli pracować w godzinach wieczornych i nocnych.

Podopieczny jest po 90-tce. Porusza się samodzielnie, przy chodziku. Ma okazjonalne nietrzymanie moczu, nosi pieluchomajtki. Jest w pełni sprawny intelektualnie, rozmowny. Potrzebuje towarzyszenia w ciągu dnia, i zmiany pieluch w dzień i w nocy (wybudza się 2-3 razy w ciągu nocy).
Mieszka z żoną, która nie wymaga opieki.

Do zadań opiekunki należeć będzie towarzyszenie starszym państwu od godzin popołudniowych, pomoc podopiecznemu przy zmianie pieluch w razie potrzeby, przygotowywanie kolacji, kładzenie starszego Pana spać, pomoc w nocy.

Rozpoczęcie pracy: 20-21 grudnia 2023

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z dobrą znajomością języka francuskiego
- z doświadczeniem w opiece (mile widziane również nad członkiem rodziny)
- empatyczną, życzliwą i troskliwą
- mile widziane prawo jazdy (nie jest to warunek konieczny)

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie 1700 euro netto miesięcznie i premię świąteczną