Utrzymanie ruchu 17.35€ za godzinę

Stawka

17.35
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Gent , Belgia

Opis stanowiska

  • Razem z kolegami jesteś odpowiedzialny za utrzymanie produkcji w ruchu. Twoja odpowiedzialność spoczywa na początku produkcji, a mianowicie na surowcach
  • Upewniasz się, że niezbędne surowce są dodawane do odpowiednich silosów
  • Interweniujesz w przypadku błędów lub odchyleń, zawsze w porozumieniu z kierownikiem        zmiany
  • Dbasz o jakość naszych produktów
  • Utrzymujesz swoje stanowisko pracy w czystości
  • Praca na dwie zmiany

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Język angielski min. A2
  • Wytrzymałość fizyczna

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 17.35€ za godzinę
  • Bony żywieniowe 8€ za każdy przepracowany dzień
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.