Tynkarz maszynowy, praca na już! 14€ netto, Holandia

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Eindhoven , Holandia

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • przygotowanie powierzchni pod tynkowanie.
  • tynkowanie ręczne i maszynowe ścian wewnątrz budynków (mieszkania, domy, obiekty przemysłowe, itp.).
  • realizowanie zleceń na terenie całej Holandii.
  • praca samodzielna.

Wymagania

Wymagania:

  • min. 6 miesięcy do roku doświadczenia w pracy jako tynkarz
  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany)
  • certyfikat VCA - mile widziany.
  • samodzielność w pracy.
  • mile widziana umiejętność tynkowania maszynowego.
  • gotowość do wideorozmowy w języku angielskim z pracownikiem agencji holenderskiej oraz przedstawicielem docelowej firmy.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach holenderskich.
  • pracę na dłuższy okres lub zatrudnienie na czas wykonania projektu.
  • wynagrodzenie 525€ netto (na rękę)/tydzień; kwota netto podana jest JUŻ PO odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia. Osoby z własnym zakwaterowaniem i/lub ubezpieczeniem będą mieć powiększoną tygodniówkę o ww. kwoty.
  • gwarantowane 37,5 godz. pracy w tygodniu (sporadycznie możliwość nadgodzin i pracy w weekendy).
  • zwrot za dojazdy do pracy na terenie Holandii - 0,19€/km.
  • zakwaterowanie (pojedynczy pokój).
  • możliwość wynajmu auta agencyjnego