TOKARZ/FREZER CNC - BELGIA

Stawka

18.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Praca w firmie produkującej maszyny rolnicze takie jak: ciągniki, pługi, kombajny.

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (bez programowania),
  • Produkcja części w seriach 20-500 sztuk,
  • Kontrola jakości produkowanych części,
  • Praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na tokarkach/frezarkach sterowanych numerycznie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność montażu i regulacji narzędzi skrawających,
  • Mile widziane auto i prawo jazdy.

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 18-21€ brutto/h w zależności od doświadczenia,
  • Dodatki zmianowe,
  • Bony na posiłki 8€ dziennie,
  • Umowa bezpośrednio z zagranicznym klientem na pełen etat,
  • Możliwość firmowego zakwaterowania,
  • Zakwaterowaniem blisko miejsca pracy,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.