Tokarz CNC – STYLE 350-510. HOLANDIA, Cruquius/ Amsterdam do € 2800/na rękę

Stawka

2 600.00 - 2 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Amsterdam , Zandvoort , Haarlem , Holandia

Opis stanowiska

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401
REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU

Dla naszego klienta w Cruquius/ rejon Amsterdam poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tokarz CNC – STYLE 350-510

Opis oferty i firmy:

Jesteś doświadczonym tokarzem CNC? Masz doświadczenie na maszynach STYLE? Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim?
Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy.
Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie.
W zwiazku z dynamicznym rozwojem firma zakupiła nową uniwersalną tokarkę marki STYLE.
Obecnie poszukują do niej doświadczonych operatorów.
Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do czwartku w godzinach 08:00 – 17:00 w piątki od 08:00 do 15:00.

O firmie:
Naszym klientem jest renomowana firma działająca na rynku od ponad 35 lat.
Zajmują się produkcją maszyn, przenośników taśmowych, platform, wywrotnic i stołów roboczych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym.

Twoje obowiązki:

Pracujesz samodzielnie na tokarce STYLE 510
Ustawiasz maszynę wybierając odpowiedni program, w razie potrzeby modyfikujesz
Robisz pomiary, korekty, wymianę narzędzi itp.
Dbasz o porządek na swoim stanowisku pracy

Wymagania

Poszukiwany profil:

Posiadasz doświadczenie w obsłudze uniwersalnej tokarki CNC typu STYLE
Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
Potrafisz czytać rysunek techniczny i z nim pracować
Jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki
Posiadasz czynne prawo jazdy
Posiadanie własnego transportu będzie plusem

Nasza oferta

Co oferujemy?

Wynagrodzenie +/- €2600 - €2800 netto miesięcznie przy 40 godzinach/ już po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów