Tokarz CNC/Programista Medemblik, Holandia

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Medemblik , Holandia

Opis stanowiska

  • obsługa i programowanie  tokarek CNC (pionowych i poziomych) oraz tokarek konwencjonalnych
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • produkcja i kontrola gotowych produktów zgodnie z określonymi wytycznymi
  • konfigurowanie maszyn i modyfikowanie programów w celu optymalizacji produkcji
  • prowadzenie dokumentacji jakości wykonanej pracy

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie jako tokarz CNC + umiejętność programowania
  • znajomość systemu Fanuc oraz Siemens
  • mile widziane doświadczenie w produkcji gwintów stożkowych oraz innych narzędzi do odwiertów naftowych i gazowych
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • umiejętność obsługi i konfigurowania maszyn CNC
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dokładność, solidność, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • umowę na holenderskich warunkach
  • zatrudnienie długoterminowe
  • możliwość przyuczenia
  • stawka do uzgodnienia
  • zorganizowane mieszkanie (115€ / tydzień)
  • zorganizowane ubezpieczenie, odpłatne  (33,45€/tydzień)
  • możliwość skorzystania z transportu firmowego (5€/dzień)
  • 25 dni płatnego  urlopu
  • 8,74% dodatku urlopowego