Tokarz CNC/ Frezer CNC, obsługa lub programowanie, Niemcy

Opis stanowiska

  • obsluga lub ustawianie lub programowanie w zaleznosci od umiejetnosci kandydata: tokarek, frezarek, krawedziarek, gietarek, wykrawarek, gilotyn,
  • uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC, (Fanuc, Sinumerik, Mazak, Heidenhain)
  • obsługa urządzeń i elektronarzędzi
  • umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania
  • dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi
  • kontrola i pomiar części
  • kontrola jakościowa wykonywanych detali
  • możliwość przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn

Wymagania

  • umiejętność obsługi tokarki lub frezarki CNC, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • doświadczenie w pracy na maszynach CNC
  • umiejętność poslugiwania sie narzedziami (np: mikrometr)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikacji w pracy
  • sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
  • wlasny samochod na wyjazd do pracy

Nasza oferta

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • oferuję pełne przeszkolenie z obsługi i programowania.
  • możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.
  • Świadczenia na święta i urlop
  • stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony tlumaczona na język polski
  • pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych
  • dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny
  • zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce
  • wyposażenie ochronne za darmo (obuwie, ubranie robocze oraz skrzynke z narzedziami)
  • dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne, liczba godzin zagwarantowana w umowie
            opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia
            premie za polecenie kandydata do pracy; 300€