TOKARZ CNC - DARMOWE ZAKWATEROWANIE - AUSTRIA

Stawka

2 200.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Austria

Opis stanowiska

  • Obróbka poszczególnych części toczonych 2. sterowanie: Siemens i Fanuc,
  • Produkcja małoseryjna, materiał: stal, aluminium i tytan,
  • Kontrola dokładności wymiarowej za pomocą powszechnie stosowanego sprzętu pomiarowego.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy.

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie około 2200€ netto miesięcznie,
  • Zagraniczna umowa o pracę na dłuższy okres,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Stała opieka polskiego koordynatora,
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualnie ustalony termin wyjazdu,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie,
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera,
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata,
  • Premie za polecenie kandydata do pracy.