Test Engineer

Kategoria

IT

Lokalizacja

Almelo , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Almelo poszukujemy otwartej i ambitnej osoby na stanowisko Test Engineer.
Masz wykształcenie w dziedzinie ICT lub lubisz pracować z komputerami w wolnym czasie? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą.

Do twoich zadań będzie należało :
-Testowanie serwerów pod kątem błędów sprzętu i oprogramowania. Po uruchomieniu kilku programów testowych upewniasz się razem z kolegami, że każdy potencjalny błąd został naprawiony.
-Dbałość by proces testowania spełniał wymagania weryfikacji jakościowej produktu

Czego oczekujemy?

-Wykształcenia w dziedzinie ICT
-Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
-Znajomość systemu Linux będzie dodatkowym atutem
-Dobrej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego.
-Zdolności analitycznego myślenia
-Spostrzegawczości i dociekliwości
-Mile widziane miejsce zamieszkania w Alemelo lub w okolicach.

Co możemy Ci zaoferować?

-Umowę o pracę na warunkach holenderskich.
-Pracę na długi okres czasu.
-Stawkę godzinową według CAO adekwatną do posiadanych kwalifikacji.
-Opiekę polskiego koordynatora.
-Możliwość rozwoju zawodowego,