Technik utrzymania ruchu do Belgii

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Technik utrzymania ruchu
Naszym Klientem jest firma będąca rozpoznawalnym producentem maszyn rolniczych takich jak ciągniki, pługi, kombajny, sadzarki itp.
Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Technik utrzymania ruchu.
Firma jest jednym ze światowych liderów w swojej branży.
Lokalizacja: Zedelgem

Jesteś odpowiedzialny za konserwację i ogólne naprawy maszyn
Praca polega na utrzymaniu maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniu napraw, działań prewencyjnych, serwisowaniu, programowaniu i kalibracji systemów testowych (XTT, XTA, XTD) itp.

Wymagania

  • odpowiednie wykształcenie / doświadczenie
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku technika mechanika/elektromechanika w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym - preferowana praca z mechaniką precyzyjną
  • znajomość pneumatyki / elektroniki / hydrauliki
  • mile widziana znajomość SPC OCAP
  • wysoka motywacja do pracy, chęć zdobywania nowej wiedzy
  •  dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziany własny samochód

Nasza oferta

  • stałą umowę bezpośrednio z klientem
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 18,31 EUR/h brutto
  • pokój jednoosobowy w hotelu - pierwszy miesiąc opłacony przez pracodawcę (bezpłatny), 2 i 3 miesiąc 700 EUR - lub już własne zakwaterowanie od kandydata
  • 40 euro za dzień diety w pierwszym miesiącu pracy
  • plan emerytalny / bezpłatne ubezp. zdrowotne / ubezp. na życie / 6 dodatkowych dni wolnych
  • dodatek zmianowy 12,5%
  • odzież i obuwie robocze
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • praca na 2/3 zmiany