Technik utrzymania ruchu/ 17,32 / Zakwaterowanie

Stawka

17.32
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Hoogstraten , Belgia

Opis stanowiska

Firma jest wiodącym projektantem i producentem innowacyjnych opakowań na żywność i rozwiązań w zakresie jej          prezentacji dla linii lotniczych, gastronomii i przemysłu przetwórstwa spożywczego

  •  wykonywanie harmonogramów konserwacji zapobiegawczej maszyn
  • prowadzenie działań mających na celu utrzymanie i doskonalenie produkcji
  • po konserwacji zapobiegawczej lub naprawczej, ponowne uruchomienie instalacji i maszyn oraz ich ponowne przetworzenie na standardowe wyjście
  • przeprowadzanie pomiarów rejestracyjnych
  • rejestrowanie zadań
  • zamawianie części
  •  aktualizowanie schematów
  •  przeprowadzanie i rejestrowanie kontroli jakości
  • zgłaszanie niebezpiecznych sytuacji
  • podejmowanie działań w sytuacjach niebezpiecznych
  • sprzątanie obszaru, na którym przeprowadzono konserwacje zapobiegawcza lub naprawcza
  •  dbałość o materiały robocze

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • motywacja do pracy
  • dobra znajomość mechaniki

Nasza oferta

  • wynagrodzenie od 17.32 brutto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz