Technik HVAC/hydraulik- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii

Stawka

17.23 - 25.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

  • Klientem jest profesjonalna firma budowlana która samodzielnie wykonuje prace budowlane od A do Z
  • Montaż instalacji sanitarnych i HVAC na budowach
  • Podłączanie rur i przewodów elektrycznych w celu zapewnienia prawidłowego działania systemu HVAC
  • Przeprowadzanie testów w celu sprawdzenia, czy system HVAC jest prawidłowo zainstalowany i działa prawidłowo

Wymagania

  • Doświadczenie jako monter HVAC/ hydraulik
  • Kom znajomość  języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Prawo jazdy oraz auto na dojazd do pracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 17,23 do 25€ brutto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii
  • Składki zdrowotne
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualne podejście do kandydata
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów