Technik diagnosta/mechanik samochodowy – Boortmeerbeek Belgia

Lokalizacja

Mechelen , Mechelen , Belgia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- diagnozowanie kompleksowych napraw samochodów osobowych i lekkich dostawczych;
- organizowanie, planowanie i (częściowo) przeprowadzanie napraw elektrycznych i mechanicznych zgodnie z instrukcjami producenta;

Wymagania

Profil kandydata:
- masz prawo jazdy;
- posiadasz wykształcenie mechanika samochodowego lub 5 lat doświadczenia jako mechanik, z czego co najmniej 3 lata jako technik diagnosta;
- dużym plusem jest znajomość oprogramowania diagnostycznego, analiz oleju, pojazdów CNG i/lub elektrycznych;
- jesteś precyzyjny;
- jesteś graczem zespołowym, który potrafi również pracować samodzielnie;
- administracja techniczna Cię nie przeraża;
- jesteś przygotowany do ciągłego dokształcania się i bycia na bieżąco z najnowszymi technologiami;
- mówisz co najmniej komunikatywnie po angielsku;

Nasza oferta

Oferujemy:
- umowa na belgijskich warunkach;
- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;
- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii;
- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);
- transport do pracy;
- zasiłek rodzinny.