Technik chłodnictwa / Monter klimatyzacji

Lokalizacja

Norwegia

Ansett AS to lokalna firma konsultingowa/kadrowo-rekrutacyjna, która zajmuje się głównie rekrutacją na stanowiska stałe oraz zatrudnianiem konsultantów/pracowników tymczasowych na krótkie lub dłuższe zadania.

W naszej ofercie znajduje się wiele stanowisk w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Przywiązujemy dużą wagę do możliwości dostarczenia odpowiedniego kandydata, do właściwego klienta.

Priorytetem jest dla nas bezpośredni kontakt i ścisła współpraca z klientem i naszymi kandydatami/pracownikami.

Więcej informacji o nas na stronach www.ansett.no

Miejsce pracy: Stavanger i okolice (Norwegia)
Numer referencyjny: INS/praca-za-granica.net
Wymiar pracy: Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Usługi na instalacjach chłodniczych - zarówno instalacje przemysłowe jak i do użytku domowego
  • Diagnozowanie/rozwiązywanie usterek i błędów w systemach technicznych
  • Zróżnicowana praca w zakresie serwisowania i rozruchu nowych instalacji
  • Prace monterskie przy budowe nowych układów chłodniczych / sklepy biura etc.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (atutem będzie wykształcenie w kierunku technik chłodnictwa, technik elektryk, technik elektromechanik, technik automatyk lub pokrewne),
  • Niezbędne uprawnienia (np. F-Gaz),
  • Doświadczenie przy obsłudze i montażu urządzeń chłodniczych, urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń oraz ich usuwania
  • Dobra znajomość języka norweskiego i/ lub angielskiego w mowie i piśmie
  • Chęć osiedlenia się w Norwegii ewentualnie planowanie dłuższego pobytu w Norwegii

To oferujemy

  • Stabilną pracę w solidnej firmie w której doceniani są zmotywowani pracownicy z odpowiednim doświadczeniem
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przeprowadzką do Norwegii
  • Pokój w mieszkaniu służbowym (za dodatkową opłatą 5500kr/miesiąc)

Warunki pracy

  • Stavanger i okolice, Norwegia
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna/godzinowa

Osoby kontaktowe w sprawie oferty

  • Marta Markowicz-Sawczak, tel. +47 404 35 399
  • Bartek Momot tel. +47 47 45 49 57

Aplikacje można przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz