Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Stavanger , Norwegia

Ansett AS to lokalna firma konsultingowa/kadrowo-rekrutacyjna, która zajmuje się głównie rekrutacją na stanowiska stałe oraz zatrudnianiem konsultantów/pracowników tymczasowych na krótkie lub dłuższe zadania.

W naszej ofercie znajduje się wiele stanowisk w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Przywiązujemy dużą wagę do możliwości dostarczenia odpowiedniego kandydata, do właściwego klienta.

Priorytetem jest dla nas bezpośredni kontakt i ścisła współpraca z klientem i naszymi kandydatami/pracownikami.

Więcej informacji o nas na stronach www.ansett.no

Miejsce pracy: Stavanger (Norwegia)
Numer referencyjny: MS/praca-za-granica.net
Wymiar pracy: Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • samodzielna diagnostyka i naprawa usterek
  • serwis
  • przeglądy okresowe
  • demontaż/montaż uszkodzonych podzespołów
  • obsługa komputera diagnostycznego
  • obsługa pozostałych urządzeń diagnostycznych
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania klienta:

  • posiadanie wiedzy technicznej na temat budowy pojazdów
  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
  • wykształcenie w zawodzie
  • posiadanie prawa jazdy kat. b
  • obsługa urządzeń warsztatowych
  • znajomość języka angielskiego lub/i norweskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • punktualność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Stabilną pracę w solidnej firmie w której doceniani są zmotywowani pracownicy z odpowiednim doświadczeniem
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przeprowadzką do Norwegii
  • Pokój w mieszkaniu służbowym (za dodatkową opłatą 5500kr/miesiąc)

Warunki pracy

  • Stavanger i okolice, Norwegia
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna/godzinowa

Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z przyjazdem do Norwegii i z przeprowadzką.

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoje CV za pomocą Aplikuj teraz  lub zadzwoń +47 40 43 53 99 , +47 96 73 02 17