Team leader - elektryk przemysłowy 3000€ netto Frankfurt, Niemcy

Stawka

3 000.00

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

  • koordynacja pracy zespołu elektryków
  • organizacja i nadzór nad pracami elektrycznymi na terenie zakładów przemysłowych
  • dbanie o bezpieczeństwo pracowników i instalacji
  • pomoc w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów technicznych
  • monitorowanie postępów prac oraz raportowanie wyników przełożonym, informowanie o ewentualnych opóźnieniach lub problemach w realizacji zadań
  • współpraca z innymi działami firmy
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych prac

Wymagania

  • wykształcenie średnie elektryczne lub elektromechaniczne
  • kilkuletnie doświadczenie jako team leader w obszarze budownictwa przemysłowego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia elektryczne
  • umiejętność czytania planów technicznych
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność zarządzania czasem i zasobami w celu efektywnego realizowania zadań
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • zatrudnienie o umowę o prace,  na niemieckich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
  • praca w systemie rotacyjnym (3-4 tyg pracy, tydzień urlopu)
  • wynagrodzenie 3000€ netto/ miesiąc!
  • gwarantowane 40 - 60 h pracy tygodniowo
  • pełne ubezpieczenie
  • zapewnione przez pracodawcę darmowe mieszkanie oraz pokój jednoosobowy
  • nieodpłatny transport do pracy
  • zwrot kosztów transportu do Niemiec (opłacony bilet lotniczy, zwrot za paliwo, auto firmowe)