Szukasz pracy na produkcji? Chcesz dobrze zarobić? Wyślij nam swoje CV! Możesz zarobić nawet do 4000 euro w miesiącu!

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Bremervörde , Niemcy

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Przechowywanie i pobieranie surowców
  • Przygotowanie produktów
  • Przyjmowanie towarów
  • Załadunek towarów wychodzących
  • wypełnianie komputerowo wspomaganej dokumentacji w całym łańcuchu produkcyjnym

Wymagania

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji swojego stanowiska pracy
  • pozytywnego nastawienia
  • znajomości j. niemieckiego bądź angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • własnej działalności gospodarczej
  • do pracy preferowane kobiety
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózek widłowy oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasza oferta

Jako firma oferujemy Ci:

  • stałe stanowisko pracy w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym (6:00-14:30/ 14:30-23:00)
  • stawka 15 euro/h brutto (przy wyrobieniu normy 60 tysięcy kapsułek na zmianie)
  • BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE TAK DŁUGO JAK BĘDZIESZ Z NAMI PRACOWAĆ