Szlifierz - Grinder - praca z zakwaterowaniem i transportem

Stawka

14.89
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Rotterdam , Delft , Holandia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Odbiera i ocenia karty tras, rysunki i instrukcje oraz identyfikuje wszelkie niejasności.
  • Sprawdza stan sprzętu i materiałów pod kątem liczby i wizualnie pod kątem uszkodzeń oraz sygnalizuje odchylenia kierownikowi zespołu.
  • Dba o sprzęt ochrony osobistej, wykonuje LMRA i w razie potrzeby podejmuje środki ostrożności.
  • Ustawia sprzęt zgodnie z instrukcjami opartymi na procedurach.
  • Zapewnia niezbędne elektronarzędzia i obsługuje je zgodnie z instrukcjami i procedurami.
  • Rejestruje i skanuje wykonaną pracę.
  • Wizualnie sprawdza i naprawia obrabiany przedmiot lub szew spawalniczy pod kątem wyglądu i sygnalizuje wszelkie odchylenia jakościowe koordynatorowi hali.
  • Zapewnia prawidłowy stan narzędzi ręcznych i w razie potrzeby zleca ich sprawdzenie.
  • Zapewnia bezpieczne i uporządkowane środowisko pracy.

Wymagania

  • Certyfikat VCA uzyskany w języku niderlandzkim, angielskim lub niemieckim – obowiązkowy
  • Certyfikat podnośnika koszowego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego

Nasza oferta

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, darmowe zakwaterowanie firmowe oraz długoterminową współpracę. Zapewniamy transport do pracy. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności zawodowe w Holandii.
Różne dodatki do stawki godzinowej za nadgodziny, weekendy itp.