Szef kuchni / Chef de Cuisine - Szwajcaria

Stawka

3 500.00 CHF
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

Dla naszego szwajcarskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
szef kuchni / Chef de cuisine
Miejsce pracy: Berno lub Bazylea - Szwajcaria
Długość kontraktu: 12 miesięcy
Przewidywany start: praca od zaraz
Stawka: 3500CHF netto /msc (przy 42godzinach tygodniowo)

Zakres obowiązków

- Zarządzanie operacjami restauracji
- Koordynacja całego obszaru obsługi w celu zapewnienia płynnego przebiegu działalności
- Tworzenie grafików dla obszaru obsługi
- Zarządzanie jakością
- Realizacja zamówień na towary i zarządzanie systemem gospodarki towarowej

Wymagania

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Umiejętności przywódcze
- Umiejętność werbalnej komunikacji z profesjonalnym zachowaniem
- Znajomość kas i systemów rozliczeniowych w sektorze gastronomii
- Gotowość do działania w sytuacjach stresowych

Nasza oferta

Oferujemy - umowa o pracę ze szwajcarskim pracodawcą
- atrakcyjne wynagrodzenie 3500CHF netto
- możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca)
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
- ubezpieczenie
- 20 dni płatnego urlopu
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Szwajcarii
- zwrot kosztów przejazdu