STOLARZ- wysokiej klasy meble, zwrot kosztów przyjazdu do Belgii

Stawka

17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Aalst , Aalst , Belgia

Opis stanowiska

  • Produkcja  wysokiej klasy mebli dla 5-gwiazdkowych hoteli, firm, restauracji oraz w domach prywatnych
  • Montaż mebli u klienta
  • Po pewnym czasie możliwy kilkudniowy wyjazd za granicę na montaż: Francja, Wielka Brytania, Grecja

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat.B
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 17€ brutto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii do 250€ po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Zapewniony transport