Stolarz / Wykończeniowiec do pracy w Norwegii

Stawka

235.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Norwegia

Praca w NORWEGII

Miejsce pracy: Norwegia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki

  • prace stolarskie, ciesielskie wykonywane na budowie
  • malowanie, szpachlowanie, układanie glazury, tynkowanie, ocieplanie budynków, tapetowanie, instalowanie płyt karton-gipsowych
  • praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

  • minimum 3 - 5 letnie doświadczenie zawodowe
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • wynagrodzenie min. 235 NOK brutto/h
  • gwarantowanych 48 godzin pracy tygodniowo
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • zwrot kosztów przelotu do Norwegii
  • zakwaterowanie (koszt ok. 2000-2500 / 2 tygodnie), w tej cenie zawarte są media oraz internet
  • ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o pracę, zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • umowę o pracę z norweskim pracodawcą, gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV