STOLARZ PREMIUM BELGIA OD ZARAZ

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

  • Niestandardowe konstrukcje i najwyższej jakości stolarka w Belgii.
  • Wykonywanie mebli dla organizacji prywatnych, oraz rządowych
  • Nowe projekty budowlane lub renowacyjne
  • Wykonujesz stolarkę drewnianą (stolarkę zewnętrzną, drzwi wewnętrzne, szafy,..) według projektu/specyfikacji sporządzonej przez architekta i opracowanej przez nasze służby techniczne.

Wymagania

  • Masz solidną wiedzę techniczną.
  • Masz już 5 do 10 lat doświadczenia jako producent stolarki otworowej.
  • Możesz prawidłowo i bezpiecznie używać standardowych maszyn do obróbki drewna.
  • Preferowana jest znajomość maszyn sterowanych CNC.
  • Twoja praca jest dobrej jakości.
  • Język angielski
  • Prawo jazdy

Nasza oferta

  • Stawka od 19€/h
  • Możliwe zakwaterowanie
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.