Stolarz - okna, drzwi, bramy

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Waregem , Belgia

Opis stanowiska

OFERTA DLA PAR! Nasz klient szuka stolarza ktory bedzie gotowy na wyjazd wraz z partnerka/ zona (+dziecie) zapewnia zakwaterowanie w atrakcyjnej cenie (dom prywatny na terenie firmy) oraz prace dla partnerki w charakterze pomocy sprzatajacej!
DO obowiazkow stolarza nalezalo bedzie:
  • produkcja drzwi, okien i bram
  • obsluga maszyn do obrobki drewna
  • Współpraca z kolegami
  • Dokładne sprzątanie miejsca pracy i pozostawienie go w uporządkowanym stanie.

Wymagania

  • Dbałość o szczegóły.
  • umiejetnosc czytania planow i rysunkow technicznych
  • Wykwalifikowany rzemieślnik z pasją do rzemiosła.
  • Zdolność do osiągania precyzyjnych i wyrafinowanych wykończeń.
  • Biegłość w wykonywaniu różnych zadań manualnych i rozwiązywaniu problemów.
  • Wcześniejsze doświadczenie jako stolarz
  • Podstawowa znajomość instalacji gazowej i elektrycznej.
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Nasza oferta

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, od 17,1570
  • 20 dni urlopu w okresie wakacyjnym i 12 dodatkowych dni ADV (Advance) w związku z pracą 40 godzin tygodniowo.
  • mozliwosc wynajmu w domu firmowego w atrakcyjnej cenie (dom prywatny na terenie zakladu – wysoki standard  dla stolarza i rodziny)
  • Długoterminowe zatrudnienie w stabilnej i zdrowej firmie.
  • Firma zapewnia szkolenia i możliwości rozwoju.
Jako Absolutejobs oferujemy:
  • zatrudnienie długoterminowe na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania 65 dni w okresie od lipca do czerwca)
  • dodatek wakacyjny – 15,38% rocznych zarobków brutto
  • możliwość otrzymania stałego kontraktu w firmie
  • komfortowe zakwaterowanie (internet, rachunki i serwis sprzątający w cenie)
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne święta
  • dopłatę do dojazdów do pracy
  • opiekę polskiego koordynatora
  • możliwość wypożyczenia auta firmowego
  • pomoc w uzyskaniu meldunku, konta bankowego, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, a także zasiłku rodzinnego
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie
  • zwrot za przyjazd do Belgii po przepracowanych 6 tygodniach