STOLARZ OD ZARAZ W BELGII NADGODZINY

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Arlon , Belgia

Opis stanowiska

  • produkcja i montaż wysokiej klasy mebli dla 5-gwiazdkowych hoteli, firm, restauracji oraz w domach prywatnych
  • składanie mebli w firmie jak również na wyjazdach u klienta
  • po pewnym czasie możliwość wyjazdów do Francji, Wielkiej Brytanii i Grecji

Wymagania

  • ponad 2 lata doświadzenia w stolarstwie, montażu i instalacji.
  • doświadczenie w meblach z wyższej półki (bez IKEA lub sauny),
  • dbałość o szczegóły,
  • dokładna praca,
  • wspólne myślenie o rozwiązaniach (zwłaszcza na miejscu, gdy pojawiają się 'problemy'),
  • Język angielski, francuski lub niderlandzki
  • Prawo jazdy

Nasza oferta

  • Stawka 16€/h + nadgodziny, możliwość pracy w soboty
  • Możliwe zakwaterowanie
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.