Stolarz/Monter parkietów

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Chambéry , Francja

Opis stanowiska

Stolarz budowlany/Monter parkietów

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998)

Zakres prac: montaż parkietów drewnianych, paneli, listew przypodłogowych, okien i drzwi, prace wykończeniowe: balkony, schody, tarasy i montaż balustrad i bardaży wewnętrznych i zewnętrznych

Miejsce pracy: Alpy Francuskie -Francja

Przewidywany termin prac: 10.05-15.11

Gwarantujemy:
Wynagrodzenie na poziomie 2900-3200 euro „na rękę” miesięcznie!
Polską umowę o pracę tymczasową i comiesięczne wpłaty na konto bankowe
Zapewnione darmowe zakwaterowanie - pokoje jedynki
Pakiet premii i bonusów, możliwość zaliczki
Pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagamy:
Praktycznego doświadczenia w stolarstwie budowlanych
Chęci i determinacji do pracy

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.