Stolarz meblowy - Niemcy

Kategoria

Monter mebli , Monterzy

Lokalizacja

Friedrichshafen , Anglia

Niemiecki producent ekskluzywnych mebli hotelowych i gastronomicznych poszukuje osoby na stanowisko: Stolarz meblowy (1 x stolarz do produkcja + 1 x monter mebli).

Warunkiem koniecznym jest wykształceniem zawodowym jako stolarz meblowy lub wieloletnie doświadczenie w montażu mebli.

Miejsce pracy: Baden-Württemberg (Jezioro Bodenskie)

Miejsce pracy: Friedrichshafen (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:

1 x Stolarz na produkcji mebli

1 x Doświadczony monter mebli

Wymagania:
- Precyzja i doskonała znajomość sztuki stolarskiej
- Wykształcenie kierunkowe jako stolarz meblowy
- Wieloletnie doświadczenie w zawodzie
- Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
- Min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
- Przejazd z Polski do Niemiec we własnym zakresie.

Oferujemy:
- Umowa na pełnych niemieckich warunkach, zawarta bezpośrednio z niemieckim pracodawcą (bez agencji)
- Praca na czas nieokreślony
- Zorganzowane zakwaterowanie
- Stawka godzinowa: 15.00 - 18.00 Euro brutto/h (na zależne od doświadczenie w zawodzie)

Osoby zainteresowane zapraszamy do nadsyłania CV.

Kontakt telefoniczny: +49 1602 163 542 (pn-pt w godz. 8.30-16.00)