STOLARZ MEBLOWY do 2350 EUR netto Greifswald NIEMCY/ 130 km od Szczecina

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Anklam , Greifswald , Niemcy

Nasza oferta

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

Stolarz - 2300 EUR netto - 17493 Greifswald

Miejsce pracy: 17493 Greifswald/ Tylko około 2 godzin jazdy autem od Szczecina!

Zakres obowiązków:

montaż mebli
cięcie małych części
prace wykończeniowe
uszczelnianie krawędzi i narożników silikonem
montaż mebli i części kuchennych

Nasze oczekiwania:

Oczekujemy wykształcenia w kierunku: Stolarz (preferowana specjalizacja: stolarz meblowy), lub 2/3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomość języka niemieckiego mile widziana/ NIE WYMAGANA!
Posiadanie własnego transportu do pracy

Co oferujemy?

Wynagrodzenie od € 2190,00 (bez znajomości j.niemieckiego) do € 2350,00 netto miesięcznie (jeśli znasz komunikatywnie niemiecki)
Dodatki na podróż do Polski (od € 42,00 (dla os. bez znajomości j.niem) i € 75,00 tygodniowo netto/ dla os. ze znajomością j.niem.) do wypłaty (do 15. dnia kolejnego miesiąca)€ 100,00 zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy po 4 tyg. (jednorazowo)
€ 200,00 za polecenie kolejnego pracownika
Cykliczne podwyżki
Możliwość odliczenia od podatku części kosztów paliwa: € 0,35/ za każdy km (do 20 km dziennie) około € 6,00 dziennie
Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
Dodatki za prace zmianowe
Niemiecka umowa o pracę
Dodatki urlopowe oraz świąteczne
Niemieckie ubezpieczenie
Regularne zaliczki (w każdym tygodniu/ jeśli jest taka potrzeba)
Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę maksymalnie do 20 km od miejsca pracy
(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu) maksymalny koszt: € 150,00 tyg.

Informacje dodatkowe:
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.