Stolarz do budowy placów zabaw (m/k/n) - Laucha / Leipzig

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Leipzig , Niemcy

Opis stanowiska

  • obsługa konwencjonalnych maszyn do obróbki drewna, takich jak: poziome piły panelowe, piły tarczowe
  • klejenie i tłoczenie elementów konstrukcyjnych z prawdziwego drewna
  • przycinanie drewna
  • praca z zestawieniami materiałowymi

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe jako stolarz lub pokrewne
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)
  • doświadczenie w pracy w wyżej wymienionych obowiązkach
  • prawo jazdy i własny samochód

Nasza oferta

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • stawkę godzinową od 16,42 € brutto + 44 € diety za każdy przepracowany dzień
  • organizację zakwaterowania (pokój jednoosobowy – pracownik opłaca zakwaterowanie do 20 €/noc, jeśli jest ono droższe, pokryjemy dodatkowe koszty)
  • comiesięczną premię 50 € netto dla rzetelnych pracowników
  • premię 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy
  • bezpłatne ubranie robocze o wartości 100 € rocznie
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek
  • tylko 70 godzin na koncie czasu pracy