STOLARZ CNC – Herk-de-Stad Belgia

Kategoria

Monter mebli , Monterzy

Lokalizacja

Hasselt , Hasselt , Belgia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- praca jako operator maszyn stolarskich CNC (np. centrum obróbki drewna, maszyny Weeke i Masterwoord);
- ustawienie maszyny;
- przygotowanie materiału;
- produkcja mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych itp.;
- praca z płytami MDF;
- praca według rysunku technicznego;
- kontrola jakości własnej pracy;
- dotrzymywanie harmonogramu firmy;
- używanie oprogramowania komputerowego do realizacji zamówień;
- czasami załadunek i rozładunek ciężarówek wózkiem widłowym;

Wymagania

Profil kandydata:
- min. komunikatywny angielski
- co najmniej 3-5 lat doświadczenia jako operator maszyn stolarskich CNC;
- doświadczenie w produkcji mebli;
- dobra organizacja i poczucie odpowiedzialności;
- znajomość oprogramowania komputerowego oraz gotowość do intensywnego korzystania z niego w pracy;
- umiejętność prowadzenia wózka widłowego lub przynajmniej chęć do nauki;

Nasza oferta

Oferujemy:
- umowa na belgijskich warunkach;
- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia OD €15,00 brutto/h;
- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii;
- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);
- transport do pracy;
- zasiłek rodzinny.