Stolarz budowlany - Norwegia od zaraz! atrakcyjne warunki!!

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Oslo , Bergen , Stavanger , Norwegia

Opis stanowiska

Poszukujemy fachowców do legalnej pracy w Norwegii na stanowisku:

Cieśla konstrukcyjny/Stolarz

Ilość wolnych stanowisk: 12
Miejsce pracy: Kristiansand, Trondheim
Nr. ref.: CK/23

Obowiązki:

  • prace stolarskie przy budowie domów ( ściany, podłogi, sufity, konstrukcje dachu, okna, drzwi, wykończenia )

Wymagania

  • doświadczenie poparte świadectwami pracy
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy

Pracodawca norweski oferuje:

  • umowę norweską
  • możliwe długoterminowe kontrakty
  • długie dni pracy
  • pracę w stabilnej dużej firmie
  • wynagrodzenie zgodne z norweskimi warunkami
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • wsparcie urzędowo- administracyjne
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych.
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.