Stolarz budowlany, niemiecka Umowa

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Würzburg , Bonn , Oldenburg , Niemcy

Opis stanowiska

PRACA DLA STOLARZA NA TERENIE NIEMIEC !
Jestes stolarzem z wyksztalcenia? Stolarzem z doswiadczeniem?
Chetnie Ci w tym pomozemy!  Nie czekaj, znajdz prace juz dzis !

Stawka: od 14€/h brutto +55-60€ diety dziennej netto
Zarobki: 2300 -3000€
Dodatkowo: § Premia 300€ za polecenie Pracownika Firmie

Zakres obowiazkow:
• Montaż drzwi  wewnetrznych i okien
• Klejenie podlog i przymocowanie listew wykonczeniowych
• Montaż schodow, szafek pod zabudowe
• Składanie mebli
• Cięcie i obróbka elementów drewnianych

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarza
• Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
• Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane
• Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej
• Motywacja i chec do pracy

Nasza oferta

  • Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony tlumaczona na jezyk polski
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgloszenie do niemieckiej kasy chorych
  • Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek zaraz po przyjezdzie do pracy
  • Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce
  • Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS oraz skrzynke z narzedziami)
  • Dodatki za pracę w dni świąteczne i za nadgodziny
  • Przelew biezacych cotygodniowych zaliczek wypłacanych juz w pierwszym tygodniu rozpoczecia pracy, nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia