Stolarz budowlany. Kontrakt, A1 lub ZZP. Od zaraz!

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Aalten , Vianen , Veldhoven , Holandia

Opis stanowiska

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy Job Match Nederland, poszukuje doświadczonych pracowników w zawodzie:

STOLARZ BUDOWLANY Od zaraz!

Miejsce pracy: Veldhoven, Aalten lub Vianen, Holandia

Kontrakt holenderski, A1 lub ZZP.

Wymagania

Oczekujemy:
-kilkuletnie doświadczenie na ww.stanowisku
-dobra znajomość rysunku technicznego
-umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w grupie
-dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
-własny samochód i podstawowe narzędzia
-odpowiedzialność, dokładność, sumienność
-certyfikat VCA
CV, w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim.

Nasza oferta

Oferujemy:
-Długotrwałe, stabilne zatrudnienie.
-Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności - ok. 600 euro netto tygodniowo/40 godzin
-Holenderską umowę lub możliwość zatrudnienia na A1, ZZP.
-Zakwaterowanie GRATIS
-Ubezpieczenie GRATIS
Wynagrodzenie co tydzień.