Śrutownik z doświadczeniem | Zwolle | Pokój jednoosobowy | WARX PErsoneel

Stawka

17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Firma w Zwolle, specjalizująca się w obróbce elementów metalowych, głównie karoserii aut dostawczych, poszukuje wykwalifikowanego Śrutownika do swojego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie powierzchni metalowych do dalszej obróbki poprzez śrutowanie, zapewniając wysoką jakość i zgodność z normami technicznymi.
Zakres obowiązków:

  • Śrutowanie powierzchni metalowych za pomocą specjalistycznego sprzętu
  • Przygotowanie powierzchni do malowania lub innych procesów obróbki
  • Kontrola jakości wykonanej pracy
  • Dbanie o stan techniczny urządzeń śrutujących
  • Przestrzeganie norm i procedur bezpieczeństwa
  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego

Wymagane doświadczenie: min. 2 lata

Dla osób z większym doświadczeniem oraz referencjami, możliwość negocjacji stawki.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Śrutownika lub w podobnej roli minimum 2 lata
  • Znajomość technik i narzędzi śrutowania
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy na dłuższy czas
  • Prawo jazdy kat. B
  • komunikacja w języku angielskim

Nasza oferta

  • holenderska umowa o pracę fazy A na 52 tygodnie
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • wsparcie polskich koordynatorów
  • auto firmowe bez kosztów + karta paliwowa