sprzątacz przemysłowy z prawem jazdy kat C/CE

Stawka

17.30 - 18.66
( ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Zonhoven , Belgia

Opis stanowiska

Konkretnie, Twój dzień będzie wyglądał następująco:
-Wyjedziesz około między 5 rano a 7 rano wraz z 1 kolegą w ręcznej ciężarówce czyszczącej do pierwszego klienta.
-U klienta zaczyna się prawdziwa praca: wraz z kolegą będziesz czyścić kanalizację, szamba, bufory, przepompownie, zbiorniki itp. Będziesz to robić za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego zainstalowanego na furgonetce czyszczącej.
-Do firmy wrócisz między 16:00 a 19:00, ale jest to bardzo trudne do oszacowania (główną działalnością klienta są połączenia alarmowe, więc harmonogram stale się zmienia, co oznacza, że późnym popołudniem często trzeba podjechać).

Wymagania

- Jesteś sprawny fizycznie i nie masz nic przeciwko wykonywaniu "brudniejszej" pracy.
- Jesteś chętny do pracy w nadgodzinach i nie masz nic przeciwko bardzo długim godzinom pracy.
- Jesteś bardzo elastyczny pod względem godzin pracy i najlepiej, jeśli jesteś gotowy do pracy również w weekendy.
- Chętnie się uczysz: przejdziesz wewnętrzne szkolenie, aby w pełni opanować tę pracę.
- Masz stabilną historię zawodową i szukasz stabilnej pracy.
- Wykształcenie: praca w charakterze sprzątacza przemysłowego nie wymaga specjalistycznego wykształcenia.

Wiedza zawodowa: Punkty dodatnie za doświadczenie w sprzątaniu przemysłowym.
Punkty dodatnie za posiadanie certyfikatu VCA.

Umiejętności językowe: Potrafisz dobrze porozumieć się w języku niderlandzkim.

Certyfikaty: Posiadasz ważne prawo jazdy kat. C lub CE + badania lekarskie (kod 95 nie jest wymagany).

Nasza oferta

- Dołączysz do rozwijającej się firmy rodzinnej, która zapewni Ci bezpieczeństwo zatrudnienia aż do emerytury.
- Będziesz pracować średnio 12-13 godzin dziennie, a nadgodziny będą płatne w wysokości 150%.
- Otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 17,30 €, które wzrośnie do 18,6615 € po ukończeniu szkolenia wewnętrznego. Bez ARAB!

- Zapewnione zakwaterowanie: 75€ za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie)

- Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień

- Dodatki: urlop, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.

- Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

- pomoc polskiego koordynatora przez cały czas trwania umowy

- Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego i uzupełnionego cv w języku polskim lub angielskim. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.