Spawacz WIG / TIG

Stawka

19.00 - 21.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Spawacz WIG , Spawacz

Lokalizacja

Wuppertal , Dortmund , Beckum , Niemcy

AMO-Service GmbH jest niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z całej Polski.

Spawacz WIG / TIG 141 (k/m/x)

Miejsce pracy: Niemcy, Wuppertal (Niemcy), Dortmund (Niemcy), Beckum (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Stal biała - nierdzewna, stal czarna

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym (A1/A2)
  • ukończone wykształcenie kierunkowe lub szkolenie zawodowe
  • doświadczenie w spawaniu WIG / TIG 141
  • aktualne Certyfikaty spawalnicze WIG / TIG 141
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy zespołowej jak i samodzielnej
  • rzetelność i samodzielność podczas pracy
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki 19,00 - 21,00 za godzinę EUR (stawka zależna od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego)
  • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • dodatek do paliwa
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę (pokój jednoosobowy z WIFI)
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • 35 godzin tygodniowo
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od firmy i zlecenia)
  • Dodatki za nadgodziny (25%), prace nocną (25%), prace niedzielną (50%), dni świąteczne (100%)
  • ubezpieczenie zdrowotne i gwarancję odprowadzania składek
  • ciągłość wypłaty wynagrodzenia w przypadku choroby
  • ciągłość wypłaty wynagrodzenia w przypadku braku kontynuacji zatrudnienia
  • 25 - 30 dni płatnego urlopu
  • dodatek świąteczny i urlopowy
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki (co tydzień)
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • bezpłatne wyposażenie ochronne i ubranie robocze
  • skrzynkę z narzędziami
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • możliwość pracy w teamie - na wybranych zleceniach
  • Przyjemny klimat pracy, miła atmosfera
  • Atrakcyjne premie:
    • Zmiana niemieckiego pracodawcy: 300 EUR po trzech miesiącach pełnego zatrudnienia
    • Polecenie kandydata do pracy: 300 EUR po trzech miesiącach pełnego zatrudnienia

Firma AMO-Service GmbH pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Pomagamy w rożnych sprawach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa.

Lokalizacje: cały teren Niemiec

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?

Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Poniedziałek - piątek 9.00- 16.00

Mówimy po polsku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.