Spawacz typ 121,135,136,138 - praca z zakwaterowaniem i transportem

Stawka

17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Roermond , Holandia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Czytanie rysunków technicznych oraz wykonywanie pracy według instrukcji
  • Dbanie oraz serwisowanie sprzętu spawalniczego
  • Spawanie według norm oraz wytycznych, wykonywanie spoin zgodnie z procedurami
  • Dbanie o bezpieczeństwo swoje oraz innych pracowników
  • Rejestrowanie oraz uzupełnianie kart spawalniczych
  • Naprawianie błędów spawalniczych oraz szlifowanie produktu według norm

Wymagania

  • VCA
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze typ 121,135,136,138
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym

Nasza oferta

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, darmowe zakwaterowanie firmowe oraz długoterminową współpracę. Zapewniamy transport do pracy. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności zawodowe w Holandii.