Spawacz typ 121,135,136,138 praca w Holandii

Stawka

17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Venlo , Roermond , Holandia

Opis stanowiska

Aktualnie dla klienta w Holandii poszukujemy spawaczy którzy mają uprawnienia spawalnicze typ: 121,135,136,138.
Stawka: 17€

Miejsce pracy:  Maasvlakte / Roermond

Do twoich zadań będzie należało :
- Czytanie rysunków technicznych oraz wykonywanie pracy według instrukcji
- Dbanie oraz serwisowanie sprzętu spawalniczego
- Spawanie według norm oraz wytycznych, wykonywanie spoin zgodnie z procedurami
- Dbanie o bezpieczeństwo swoje oraz innych pracowników
- Rejestrowanie oraz uzupełnianie kart spawalniczych
- Naprawianie błędów spawalniczych oraz szlifowanie produktu według norm

Wymagania

- VCA
- Aktualne uprawnienia spawalnicze typ 121,135,136,138
- Mile widziane prawo jazdy
- Znajomość języka Angielskiego lub Holenderskiego w stopniu komunikatywnym

Nasza oferta

Oferujemy wynagrodzenie na czas w systemie miesięcznym z możliwością pobierania zaliczek, zakwaterowanie służbowe oraz transport do pracy, ubezpieczenie oraz długoterminową współpracę. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności zawodowe w Holandii.