Spawacz TIG do pracy w delegacji w Niemczech

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Landsberg , Niemcy

Nasza oferta

Wywodzimy się z tradycyjnego rodzinnego przedsiębiorstwa spawalniczego. Przez 40 lat zdobywaliśmy doświadczenie, stając się specjalistami w budowie rurociągów, instalacji oraz budowy zbiorników ciśnieniowych. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi, od 10 lat pomyślnie współpracujemy z klientami w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym, chłodniczym i klimatyzacyjnym, motoryzacyjnym oraz energetycznym. W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:
Stanowisko: Spawacz TIG
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:

  • Samodzielne spawanie rurociągów ze stali i stali nierdzewnej,
  • Przygotowywanie materiałów,
  • Praca przy budowie nowych zakładów produkcyjnych i wytwórczych,
  • Utrzymanie istniejących zakładów produkcyjnych i wytwórczych.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe,
  • Precyzyjność,
  • Predyspozycje psychofizyczne do pracy na wysokości,
  • Dobra znajomość właściwości metali i materiałów,
  • Umiejętność czytania pisemnych instrukcji i planów konstrukcyjnych (ISO, schemat blokowy),
  • Prawo jazdy,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym.
Gwarantujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Dodatki, premie świąteczne,
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z kuchnią i łazienką
  • 25-30 dni urlopowych z możliwością urlopu okolicznościowego.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.