Spawacz TIG – Dendermonde Belgia

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Dendermonde , Belgia

Opis stanowiska

- masz doświadczenie w spawaniu (półautomat, TIG...).
- jesteś bardzo zmotywowany
- potrafisz przeczytać plan techniczny
- spawasz różne materiały, takie jak stal i stal nierdzewna.
- znasz maszyny o wysokim stopniu wykończenia
- będziesz pracować z różnymi urządzeniami, takimi jak spawarka, szlifierka, wiertarka ręczna itp.

Wymagania

- Masz bardzo dobrą wiedzę techniczną.
- Potrafisz czytać plany
- Masz wiedzę o materiałach i sprzęcie.
- Masz oko do szczegółów i zawsze dążysz do perfekcyjnego wykończenia.
- Mówisz po angielsku.

Nasza oferta

- umowa na belgijskich warunkach;
- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia OD 18 EURO/h;
- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii;
- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);
- transport do pracy;
- zasiłek rodzinny.