Spawacz rur TIG, Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii (Flandria)

Stawka

20.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Alken , Florenville , Belgia

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie materiału pod spawanie wraz z samym spawaniem metodą TIG
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Praca ze stalą nierdzewna
  • Obsługa, konserwacja i naprawa urządzeń i maszyn spawalniczych

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie jako spawacz TIG
  • Posiadanie ważnego certyfikatu spawalniczego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w zespole
  • Precyzja

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 20€ brutto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii do 250€ po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • Nadgodziny płatne 150%