Spawacz - Robot Spawalniczy * 15.44 € brutto/ h + bony żywnościowe

Stawka

15.44
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Roeselare , Belgia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent metalu z okolic Roeselare, poszukuje doświadczonych operatorów robota spawalniczego

Wymagane: znajomość j. angielskiego i referencje - rozpatrujemy wyłącznie CV z REFERENCJAMI

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę robota spawalniczego. Do Twoich obowiązków należeć będzie uruchomienie, ustawienie i obsługa robota spawalniczego, szlifowanie i montowanie różnych elementów konstrukcji stalowych, a także kontrola jakości spoin oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy. Praca na podstawie rysunku technicznego.
Praca na 2 zmiany (05:55 - 14:05, 13:55 - 22:05)

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie w obsłudze robota spawalniczego i spawaniu metodą MIG/ MAG
  • Posiadasz aktualny certyfikat spawalniczy
  • Potrafisz pracować na podstawie rysunku technicznego
  • Mile widziany certyfikat na wózek widłowy Heftruck

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (w czwartek) lub co miesiąc: 15.44 € brutto/ h + dodatki zmianowe
    + nadgodziny + wakacyjne + trzynasta pensja + składka emerytalna + zasiłki na dziecko
    Uwaga!
    Bony żywnościowe do wykorzystania w:
    piekarniach, sklepach mięsnych, supermarketach (4.49 € za każdy przepracowany dzień)
  • Belgijską umowę o pracę i ubezpieczenie (ok. 10 €/ m-c)
  • Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, koszt 110 € tygodniowo
  • Dojazd do pracy samochodem prywatnym lub służbowym (60 €), rowerem (5 €)