Spawacz. Remonty statków i konstrukcji stalowych w przemyśle stoczniowym. Holandia

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Gorinchem , Holandia

Opis stanowiska

Spawacz
Wykonywanie połączeń spawanych do remontów statków i konstrukcje stalowe (w budownictwie, rurowe i metalowa blacha).
Wsparcie techniczne dla przemysłu stoczniowego

Mile widziane doświadczenie w naprawie statków/budowie statków/offshore

Miejsce pracy: Północ i południe Holandii

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie oraz uprawnienia w spawaniu konstrukcji stalowych statków.
Odczytywanie rysunku technicznego i umiejętność tworzenia rysunków technicznych.
Dobra kondycja i sprawność fizyczna
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
Własny samochód na dojazdy do pracy
Ceryfikat VCA
Profil:
· Wiedza techniczna z zakresu ślusarstwa/spawania pozwalająca na wykonywanie skomplikowanych prac.
· Mile widziane doświadczenie w naprawie statków/budowie statków/offshore;
· Elastyczne podejście do pracy;
Znajomość warunków pracy, przepisów BHP i ochrony środowiska;
· Gotowość do pracy w systemie zmianowym wieczorowym i weekendowym;
Znajomość materiałów i narzędzi;
Chętny, społeczny i z inicjatywą

CV w języku angielskim.

Nasza oferta

Oferujemy:
Długotrwałe, stabilne zatrudnienie
Dobre wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia
Godziny pracy: 07:00-16:00. 40 godzin w tygodniu.
Dni robocze od poniedziałku do pątku
Możliwość nadgodzin i pracy w weekend
Zakwaterowanie - pokój jednoosobowy GRATIS
Ubezpieczenie zdrowotne - GRATIS
Tygodniowe wynagrodzenie