Spawacz Niemcy _Berlin lub Bautzen (kolo granicy) darmowa kwatera

Stawka

3 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy , Berlin , Bautzen , Szwecja

Opis stanowiska

  • znajomość języka niemieckiego: podstawy lub podstawy angielskiego
  • doswiadczenia w zawodzie (min 0,5 rok)
  • Wyksztalcenie w zawodzie spawacza mile widziane LUB doswiadczenia jako spawacz).

Wymagania

  • spawacz MIG/MAG/WIG stal, konstrukcje stalowe, tory
  • odczyt dokumentacji i planow i spawanie

Nasza oferta

  • wynagrodzenie: od 3000-3200€ brutto podstawy na start i po okresie probnym podwyzka o 100-200€
  • premia roczna 1200€
  • nadgodziny mozliwe i platne extra 25%
  • dodatki za niedziele i swieta (50 i 100% extra)
  • niemieckie ubezpieczenie emerytalno-rentowe, (EXTRA EMERYTURA OD FIRMY, dodatkowo do panstwowej) socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce
  • Zakwaterowanie (pojedyncze pokoje) nieodplatne przez caly okres pracy (tylo 150€ media: woda, prad gas, oplaty TV i internet).
  • 360€ premii inflacyjnej
  • diety 14/28€