Spawacz MIG,MAG,TIG Praca Niemcy 2200-2900€

Kategoria

Spawacz

Opis stanowiska

Zarobki w zaleznosci od doswiadczenia: od 13 -14 €/h brutto + ok. 50-60€ diety netto za dzien pracy
  • spawanie metoda MAG, MIG lub TIG ( w zaleznosci od zapotrzebowania klientow i firm)

Wymagania

  • Wyksztalcenie lub doswiadczenie zawodowe
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze mile widziane
  • Dyplom lub ksiazeczka spawalnicza rowniez mile widziana
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Posiadanie własnego pojazdu

OFERUJEMY:

  • stała niemiecka umowę o pracę (z tlumaczoniem na j. polski)
  • solidne zarobki
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • dlugoterminowe prace
  • możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek oraz diet
  • pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki za nadgodziny (25%)
  • opieka polskich koordynatorow na czas zatrudnienia
  • 200€ premi za polecenie nowego pracownika
  • pomoc w organizacji Kindergeld
  • pomoc w tlumaczeniu, np. przy wizytach lekarskich, sprawach urzedowych
  • gwarantowane zakwaterowanie (pomagamy w znalezieniu bliskiej kwatery kolo miejsca pracy, pokoje tylko 1-osobowe)
  • 25 dni urlopowe w roku plus system zeitkonta

Lokalizacje: na terenie calych Niemiec
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.