Spawacz MIG/MAG

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Niemcy

Dla naszego partnera z branży przemysłowej, poszukujemy Spawacza, który dołączy do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska

  • produkcja i montaż konstrukcji metalowych
  • praca z rysunkiem technicznym
  • przeprowadzanie poprawek
  • spawanie nadwozi wagonów kolejowych, ścian bocznych, konstrukcji dachów

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze zgodnie z normą Din ISO 135 (jeśli są dostępne)
  • Znajomość komunikatywna języka niemieckiego pozwalającą wykonywać polecenia w pracy
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o prace w pełnym wymiarze czasu
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie
  • Liczne dodatki do podstawowej pensji
  • Premie świąteczne
  • Opieka i wsparcie Polskiego koordynatora (proces rekrutacyjny w języku polskim)
  • Bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • Szkolenie i wparcie w pierwszych dniach pracy przez doświadczony zespół

Jeśli chcesz zabrać ze sobą żonę/partnerkę/dziewczynę, ale martwisz się, bo nie zna języka niemieckiego - nie martw się!

Mamy dla Niej pracę.

Co więcej zakwaterujemy Was razem