Spawacz Mig/Mag z j.angielskim+auto#Lonnenberga,Szwecja#Darmowa kwatera#od zaraz

Stawka

17.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Szwecja

Opis stanowiska

Miejsce pracy:Karlskrone,Szwecja

Zakres obowiązków:
• Praca metodami spawania 135, 136 i 138, w zakresie grubości od 3 mm do 200 mm w firmie która produkuje od drobnych detali po kompletne jednostki w konstrukcjach blaszanych i stalowych.
• Inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania

Wymagania:
• umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych, a także oznaczeń spawalniczych oraz kontroli pomiarów
• certyfikaty spawalnicze zgodnie z normą EN 287 (9606), które są aktualne i zatwierdzone.
• Język angielski umożliwiający komunikację w zespole
• Mile widziane prawo jazdy i auto

Nasza oferta

Oferujemy :
• 17 euro netto/h; możliwa duża ilośc godzin
• Polska umowa zlecenie
• Darmowe zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym w 2 osobowych mieszkaniach
• Wsparcie w organizacji przejazdu z PL do SZ, zwrot kosztów za przejazd po miesiącu pracy
• Wsparcie polskich koordynatorów