Spawacz MIG MAG TIG WIG od zaraz Bielefeld

Stawka

15.00 - 17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

  • Glownym zadaniem spawanie różnymi metodami do wyboru: blachy lub rury/ do uzgodnienia
  • oraz drobne prace ślusarskie.
  • Obróbka i spawanie ze stali nierdzewnej, czarnej, blach stalowych lub aluminium / do wyboru
  • Wykonywanie zleconych prac montażowych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Przygotowywanie oraz oczyszczanie spawanych elementów
  • Spawanie konstrukcji metalowych, balustrad, bram, stojaków, pojemników, ławek, okien, ogrodzen

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe na w/w stanowisku lub wieloletnie doswiadczenie w zawodzie spawacza
  • Ważne certyfikaty
  • Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane
  • Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej
  • Motywacja i chęc do pracy
  • Dobra znajomość rysunku technicznego

Nasza oferta

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
  • Dlugoterminowy kontrakt, mozliwe nadgodziny.
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce (pokoje jednoosobowe) z dostepem do kuchni i internetu.
  • Dodatki za pracę w dni świąteczne, dodatek urlopowy.
  • Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS oraz skrzynke z narzedziami)
  • Przelew biezacych cotygodniowych zaliczek wypłacanych juz w pierwszym tygodniu rozpoczecia pracy, nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • Premie za polecenie kandydata do pracy; 300€
  • Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

  • W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.