Spawacz MIG/MAG/TIG (Holandia)

Stawka

13.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Eindhoven , Holandia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia, okolice Eindhoven

13,00-16,00 EUR netto / godzinę
STAWKA

zorganizowane
ZAKWATEROWANIE
Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Nr ref. 15577 - Spawalnictwo / Ślusarstwo / Obróbka Metalu
Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich – holenderska umowa o pracę (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13,00-16,00 EUR netto / godzinę
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • szybki proces rekrutacji – formalności załatwione nawet w 2 dni!
  • składki oraz podatki odprowadzane w Holandii przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
  • spawanie metodą MIG/MAG/TIG
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • spawanie konstrukcji z rur i blach ze stali czarnej oraz nierdzewnej
  • montaż części

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.